inspirujące cytaty
Lifestyle

5 inspirujących cytatów, które mocno do mnie przemawiają

Co takiego jest w cytatach, że tak chętnie je powtarzamy? Nie wiem, ale czasem wystarczy jedno celne zdanie, aby poczuć się choć trochę lepiej. Lubię inspirować się i motywować cytatami, dlatego uwielbiam wyszukiwać te wartościowe, które mocno do mnie przemawiają.

Cytat nr 1

Nie od dzisiaj wiadomo, że te drobne przyjemności wzbogacają dzień i powodują, że życie staje się piękniejsze. Również z biegiem czasu zmienia się punkt widzenia na poszczególne sprawy, chociażby dzisiaj. Wcześniej nie doceniałam, że swobodnie mogę wyjść z domu i w każdej chwili wybrać się na spacer do ulubionego parku.

Cytat nr 2 

Chcielibyśmy osiągać efekty natychmiastowo, więc jak coś nie wychodzi to odpuszczamy. Cóż efekty nie przychodzą same i na wszystko potrzeba czasu i sporo ciężkiej pracy. 

Cytat nr 3

Kolejny dowód na to, że aby osiągnąć wymarzony cel potrzeba systematyczności i dużo wytrwałości. Nic nie przychodzi samo, a cierpliwość i upór to duet idealny. 

Cytat nr 4

Co Ci da narzekanie? Od narzekania Twoje życie się nie zmieni. Jeśli chcesz, aby coś się jednak zmieniło po prostu DZIAŁAJ, a nie narzekaj! 

Cytat nr 5

Porażki są wpisane w życie i trudno ich uniknąć. Zazwyczaj podcinają skrzydła i podkopują pewność siebie. Sęk w tym, aby każde niepowodzenie było lekcją i okazją do samodoskonalenia. Wiem, że łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, ale życie jest sumą pomyłek i wyciągania z nich wniosków. To od Ciebie zależy czy je dostrzeżesz, spróbujesz naprawić i wyciągniesz wnioski.

 

Jaki motywujący cytat zainspirował Was ostatnio najbardziej?

Mam na imię Agnieszka i bardzo się cieszę, że udało Ci się trafić do mojego świata. Uwielbiam dobrą herbatę, koty i prostotę w każdej kwestii. A Ty co lubisz?

13 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.