Ślub

Dlaczego wybraliśmy DJ’a?

Uważam, że muzyka na weselu to gwarancja dobrej zabawy. Nie chcieliśmy jednak wydawać majątku na zespół weselny i postanowiliśmy się wyłamać i zdecydowaliśmy się na DJ’a. Dlaczego wyłamać? Dlatego, że na każdym weselu gdzie byliśmy gośćmi to był zespół weselny. Oprócz ceny zależało nam na tym, aby goście dobrze się bawili i nie siedzieli przy stołach ze skwaszonymi minami. Co to to nie. Według mnie takie wesele nie ma zupełnie sensu, w końcu to radosny dzień i zabawa powinna być przednia. Dlatego jeśli oszczędność ma skutkować kiepską zabawą, uważam, że nie warto.

Wybraliśmy DJ’a również dlatego, że chcieliśmy, aby na naszym weselu królowała muzyka z lat 80-tych i 90-tych, aktualne hity i żadnego disco polo ani „Białego Misia”. Zależało nam też, aby goście cały czas dobrze się bawili również po godzinie 24-tej, kiedy często zespoły grają już wolniejszą muzykę, tzw. przytulańce. A wierzcie mi, że byłam na takim weselu, że po oczepinach leciała już sama smętna muzyka od której chciało się tylko spać i nikt się nie bawił. Niestety z zespołami weselnymi to już jest tak, że często robią przerwy i repertuar jest dopasowany do ich umiejętności wokalnych. A wiadomo, że im bardziej utalentowany zespół to cena bardziej winduje wzwyż i płacimy za ilość osób w zespole. Jeśli decydujemy się na Dj’a powinniśmy wybrać takiego, który nie tylko puszcza muzykę, ale też jest wodzirejem, organizuje zabawy i potrafi rozkręcić gości.

Długo szukałam fajnego DJ’a. Czytałam opinie na różnych forach, ale postawiliśmy na opinię znajomych. Doświadczenie DJ’a i opinie na jego temat są bardzo ważne, a może nawet najważniejsze. A jak udało nam się znaleźć DJ’a? Zaczepiałam znajomych na Facebooku, wypytywałam o ich wesela i o wesela na których byli gośćmi i czy kogoś polecają. Potem umówiliśmy się na spotkanie z wybranym DJ’em, zaprezentował się i dzięki temu, że skorzystaliśmy z polecenia dostaliśmy promocyjną cenę, niższą o 300 zł. Uważam, że warto się pytać i korzystać z poczty pantoflowej. 

Wiadomo każdy wariant ma swoich zwolenników i przeciwników. Jedni patrzą na cenę, inni na repertuar, a inni na ilość osób w zespole. Podejmując decyzję  powinniśmy sugerować się nie tylko ceną, ale i opiniami, repertuarem oraz tym, aby goście dobrze się bawili i wspominali wesele z uśmiechem na twarzy. O to przecież chodzi w organizowaniu wesela, o dobrą zabawę. 

Nie żałujemy naszego wyboru. Zarówno my jak i goście byliśmy zachwyceni. Miałam wrażenie, że DJ sam świetnie się bawi i zarażał gości swoim entuzjazmem. 

Dajcie znać jakie są Wasze doświadczenia. Czy wybraliście zespół weselny, czy DJ’a? A może ten wybór dopiero przed Wami?

Mam na imię Agnieszka i bardzo się cieszę, że udało Ci się trafić do mojego świata. Uwielbiam dobrą herbatę, koty i prostotę w każdej kwestii. A Ty co lubisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.