Jakie wybrać spinki do mankietów?

Panna Młoda ma welon, biżuterię, kwiaty itd. A co ma Pan Młody? Pan Młody ma spinki do mankietów. Spinki są obowiązkowym dodatkiem na ślubie i wcale nie muszą być nudne. Można kupić sobie zabawne spinki z oryginalnym tekstem, a nawet personalizowane. Spinki mogą również nawiązywać do hobby i pasji. Moim zdaniem jest to miły detal dopełniający strój Pana Młodego.

Mój mąż jest bardzo pomysłowy. Na naszym ślubie miał personalizowane spinki do mankietów. Jednak będąc na wrocławskich targach minerałów kupił potrzebne elementy do wykonania spinek i zrobił dla siebie i swojego kolegi – przyszłego Pana Młodego. Spinki nawiązywały do ich wspólnego hobby. Uważam, że jest to fajny pomysł na prezent.

 
Gdyby ktoś miał problem z określeniem o jakie to hobby chodzi to przedstawiam Wam zdjęcie z naszymi obrączkami ślubnymi, łatwo się domyślicie. Spinki wykonane przez mojego męża były wykonane z łusek. Przyznam, że ciekawy pomysł. Nasz samochód ślubny również był oryginalny. To też był pomysł mojego męża, ale to już innym razem Wam opowiem.

Aga

Mam na imię Agnieszka i bardzo się cieszę, że udało Ci się trafić do mojego świata. Uwielbiam dobrą herbatę, koty i prostotę w każdej kwestii. A Ty co lubisz?

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

  1. Do mankietów to ja osobiście na jakieś formalne spotkanie wybieram spinki Hugo Bossa, są eleganckie i nie rzucają się w oczy. Posiadam ten model https://riwia.pl/spinki-do-mankietow-boss, jednak na rynku jest tak szeroki wybór tego typu akcesoriów, że każdy powinien dobrać coś w swoim guście.

  2. Anonimowy pisze:

    Te granaty to po to żeby jakoś gości rozerwać? 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *