haul książkowy z biedronki
Lifestyle

Książkowy haul z Biedronki {kieszonkowe książki po 9,99 zł + 3 książki w cenie 2}

Dzisiejszy wpis trochę inny, bo o książkach, a konkretnie o zdobyczach, które udało mi się upolować wczoraj w Biedronce. Na starcie powiem, że typowym molem książkowym nie jestem. Nie należę do osób, które w każdej wolnej chwili siadają na kanapie, robią sobie kubek herbaty i zabierają się do czytania. Mimo to dobrą książką nie pogardzę i zawsze czeka na mnie mały stosik kryminałów i thrillerów do przeczytania.

Na miłośników czytania do 01.02.2020 r. czekają tanie książki w wydaniu kieszonkowym po 9,99 zł. Dodatkowo do 26.01.2020 r., czyli dzisiaj można skorzystać z akcji promocyjnej 3 książki w cenie 2. 

Dowiedziałam się o tej promocji dopiero wczoraj, robiąc zakupy. Jak dla mnie cholernie się opłaca, więc się skusiłam. Zadanie nie było łatwe, bo wybór był naprawdę spory. Dlatego nie skończyło się nie na 3, ale na 6 książkach, za które zapłaciłam 39,96 zł.

haul książkowy z Biedronki
  1. Wszystkie nasze tajemnice” Jess Ryder
  2. Nasze małe kłamstwa” Sue Watson
  3. Wada” Robert Małecki
  4. Siostry” Claire Douglas
  5. Inna” Max Czornyj
  6. Klątwa” Max Czornyj

Tak oto wyglądają moje książkowe zakupy. Dawno nie czekał na mnie tak liczny stosik. Ciekawa jestem, czy znacie którąś z pozycji? Jak sami widzicie zapowiada mi się upojne czytanie. Na razie jestem w trakcie lektury „Zranić marionetkę” Katarzyny Grocholi, więc chwilę poczekają na swoją kolej. Jak coś to dzisiaj jest niedziela handlowa, więc zawsze możecie wybrać się na małe zakupy. 

Zainteresowani? Co obecnie czytacie?

Edit od 10.02.2020 do 22.02.2020 w Biedronce zimowy kiermasz książki I będzie można zaopatrzyć się w ciekawe powieści za  9,99 zł!

Mam na imię Agnieszka i bardzo się cieszę, że udało Ci się trafić do mojego świata. Uwielbiam dobrą herbatę, koty i prostotę w każdej kwestii. A Ty co lubisz?

37 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.