Mama – jej dzień, jej święto
Lifestyle

Mama – jej dzień, jej święto

Mama! To osoba bardzo wyjątkowa w naszym życiu. To specjalistka od zadań specjalnych. To kobieta, która doskonale opanowała wielozadaniowość, zaradność i całodobowe wsparcie, a to zaledwie kilka supermocy naszych mam. Każda mama jest wyjątkowa na swój sposób. Z całą pewnością można powiedzieć, że mama to zdecydowanie jedna z najtrudniejszych ról na świecie, bo jest naprawdę wszystkim.

 

Moja mama bardzo wiele dla mnie poświęciła i włożyła ogrom pracy w moje wychowanie. Wpoiła mi wiele wartości. Nie zawsze było między nami różowo. Niby jesteśmy do siebie podobne, a jednak się różnimy. Życie jej nie rozpieszczało, ale się nie poddawała. Jest naprawdę twardą babką. Sama musiała sprostać codziennym obowiązkom i trudom mojego wychowania. Przeżyłyśmy wiele ciężkich chwil, ale byłyśmy razem – przez to silniejsze i nie do zdarcia. Chociaż nie mieszkamy już razem, to mamy ze sobą o wiele lepszy kontakt. Bardzo dojrzałam i wiem, że mogę na Nią liczyć w każdej sytuacji, nawet tej najtrudniejszej. Ona z resztą na mnie też. Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że mnie wspiera i nie ocenia. Zawsze mogę wypłakać się na jej ramieniu. Jednego jestem pewna – jestem szczęściarą i zawsze będę jej kochaną córeczką. 

 

W internecie możemy znaleźć wiele inspiracji i propozycji prezentów z okazji Dnia Matki, który już niebawem. Jest to jednak na tyle wyjątkowy dzień, że powinniśmy wiedzieć, że nie liczy się prezent, a wspólnie spędzony czas. Oczywiście prezent jest miłym dodatkiem, ale wystarczy naprawdę drobiazg. Uśmiech na jej twarzy wywołamy chociażby ulubioną kawą i kawałkiem przepysznego ciacha. Liczy się ten moment bycia razem, rozmowy i celebrowania drobnych radości

 

Mama to absolutnie wyjątkowa osoba! Dla Niej zawsze będziemy dzieckiem o które trzeba się troszczyć. Możemy się o to wściekać, ale to jest naprawdę piękne. Pamiętajcie o tym i zamiast drogich i wypasionych prezentów przeznaczcie ten wyjątkowy dzień tylko dla Niej.

Mam na imię Agnieszka i bardzo się cieszę, że udało Ci się trafić do mojego świata. Uwielbiam dobrą herbatę, koty i prostotę w każdej kwestii. A Ty co lubisz?

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.