Moja nowa strona na WordPressie jest już dostępna
Lifestyle

Moja nowa strona na WordPressie jest już dostępna!

Moja nowa strona na WordPressie jest już dostępna! Oj, długo mi zajęło podjęcie tej decyzji, ale zaryzykowałam. Strasznie bałam się, że nie poradzę sobie z wyborem nowego szablonu i dostosowaniem go pod siebie. Jestem dumna z tego, że się nie poddałam. Pierwsze zetknięcie z WordPressem było dla mnie szokiem, bo obsługa zupełnie się różni od Bloggera. Jednak jak się bardzo chce to wszystkiego można się nauczyć.

Z przejściem na WordPressa, trafiłam w dobrym momencie, bo akurat był długi weekend majowy i wiedziałam, że trochę czasu będę musiała poświęcić, aby się w to wszystko wdrożyć. Zerwałam noc, aby doprowadzić stronę do stanu, który będzie mnie zadowalał. Już taka jestem, że jak czegoś się podejmę to muszę to osiągnąć, nawet za cenę nieprzespanej nocy.

Dlaczego wybrałam WordPressa?

Bardzo mi na tym zależy, aby zdobywać nowe umiejętności i rozwijać się. Nie chcę stać w miejscu, tak jak do tej pory. Postanowiłam nauczyć się obsługi WordPressa, bo to zawsze nowa umiejętność, która w przyszłości może się przydać. Dodatkowo to moje miejsce w sieci, które jest moją własnością. Po ostatniej rozmowie kwalifikacyjnej stwierdziłam, że muszę postawić na swój rozwój. Coraz bardziej zastanawiam się nad przebranżowieniem.

Mam stronę na WordPressie i co teraz?

Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak uczyć się nowych rzeczy. Dzisiaj w blogosferze jest bardzo ciężko się wybić, ale mi głównie zależy, aby zdobywać nowe umiejętności i aby robić w życiu coś co się lubi. Warto mieć w życiu cel, a ja ten cel powoli kreuję. Z każdym dniem staje się coraz bardziej świadoma swoich wartości. 

Bardzo się cieszę, że moja nowa strona na WordPressie jest już dostępna. Będzie mi niezmierni miło jeśli mnie odwiedzić w moim nowym miejscu w sieci. Na chwilę obecną to jest moja duma, bo osiągnęłam cel, który sobie wyznaczyłam. Jeśli moja strona wizualnie przypadła Ci do gustu zapraszam Cię również do wypełnienia krótkiej ankiety na moim fanpage’u. Wystarczy tylko jedno kliknięcie TAK albo NIE.

Mam na imię Agnieszka i bardzo się cieszę, że udało Ci się trafić do mojego świata. Uwielbiam dobrą herbatę, koty i prostotę w każdej kwestii. A Ty co lubisz?

4 komentarze

 • xpil

  Będziesz z WordPress zadowolona. W tej chwili, widzę, korzystasz z gotowca na opiekunbloga.pl. To dobry start!

  Kolejnym krokiem jest własny hosting – wtedy dopiero można się rozbujać. Ale wszystko w swoim czasie.

  Pozdrawiam zza blogowej miedzy!

  • Aga

   Widzę, że nic nie da się ukryć 🤣 Tak to prawda, skorzystałam z gotowca, bo jestem zielona w tym temacie i ważne jest dla mnie, abym mogła liczyć na wsparcie, gdy coś się sypnęło. Jednak nie poszłam zupełnie na łatwiznę, bo wybrałam bardziej okrojony pakiet. Wgraniem szablonu i jego delikatnym podretuszowaniem oraz przeniesieniem treści z Bloggera na WordPressa zajęłam się sama. Teraz już wiem, że to nie jest trudne, ale jak się na to decydowałam tego nie wiedziałam i nie byłam pewna, czy sobie poradzę. Pozdrawiam 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.