kilka słów o mnie
Lifestyle

Nie jestem i nie będę, czyli kilka słów o mnie

Nie jestem wysportowaną fitness girl, czy też zgrabną modelką 

Daleko mi do ideału i też do niego nie dążę. Nie jestem też idealnie piękna. Nigdy nie uważałam się za ładną i zazdrościłam innym urody. Z wiekiem zaczęłam dostrzegać swoje atuty. Staję się pewniejszą siebie kobietą i to mnie bardzo cieszy. 

 

Nie jestem idealną żoną i nigdy nią nie będę

Mam swoje gorsze dni i czasami moje mieszkanie ogarnia chaos i nieład. Nie wstydzę się tego. Każdy ma swoje słabości. Każdemu zdarzają się  chwilowe spadki formy i motywacji. Nie zawsze mam czas i ochotę, aby ugotować obiad i wtedy idę na łatwiznę, ale przecież wszystko jest dla ludzi. Wiadomo, nie należy popadać ze skrajności w skrajność.  

Nie wiem, czy dane mi będzie zostać matką. Ale czy rozpaczam? Pogodziłam się z tym i żyję dalej. A czy dalej jestem kobietą? Oczywiście, że tak. A to jaką kobietą jestem i będę zależy tylko i wyłącznie ode mnie, a nie od mojej płodności. 

Nie jestem odważna 

Mimo, iż spełniłam swoje najskrytsze marzenia i skoczyłam ze spadochronem oraz z dachu Stadionu Miejskiego we Wrocławiu nie uważam się za odważną. Mam swoje lęki i słabości. Próbuję zmian, ale powoli i ostrożnie. Były chwile kiedy zatrzymywałam się w miejscu i bałam się postawić krok dalej. Ciągle walczę ze swoimi słabościami. Nie robię tego dla innych, ale dla samej siebie.  
 
 

Nie jestem grzeczną dziewczynką i nigdy nią nie będę

Poważną kobietą też nie jestem. Życie jest zbyt krótkie, aby udawać kogoś innego. Lubię czasami iść pod prąd i robić na przekór innym i nie wstydzę się tego. Nie lubię jak ktoś mi mówi, że nie wolno, albo że tak nie wypada.

 

Nie jestem najlepsza i nigdy nie będę

Wszystkiego wiedzieć też nie będę i nie rozpaczam z tego powodu. To czego najbardziej się brzydzę to pycha i samozachwyt.  

Tak więc, skoro nie jestem i nie będę to kim jestem? Jestem sobą i tyle. Zmieniam się, przechodzę przemiany, ale nadal jestem sobą i postępuję zgodnie ze swoimi przekonaniami.   

♥ ♥ ♥ 

A Ty? Kim jesteś i kim nie będziesz? 
 

Mam na imię Agnieszka i bardzo się cieszę, że udało Ci się trafić do mojego świata. Uwielbiam dobrą herbatę, koty i prostotę w każdej kwestii. A Ty co lubisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.