NOU Freesia – kwiatowa woda perfumowana z lekką nutą orientu

NOU Freesia – kwiatowa woda perfumowana z lekką nutą orientu
Dzisiaj chciałabym zaprezentować Wam wodę perfumowaną z serii NOU Flowers – Nou Fressia, którą otrzymałam w ramach współpracy z portalem Only You. Linia NOU Flowres to sześć kwiatowych zapachów, a ich główne nuty zapachowe to: jaśmin, róża, piwonia, bergamota, kwiat wiśni, róża paczuli oraz prezentowana dzisiaj frezja. Osobiście nigdy nie miałam styczności z tą marką, więc byłam bardzo ciekawa zarówno zapachu jak i trwałości. 
Pierwsze co się rzuca w oczy to ciemny kartonik z przepięknym kwiatowym motywem, a w nim uroczy i minimalistyczny flakonik z perfumami. Atomizer działa bez zarzutu i rozpyla idealną ilość wody perfumowanej. 
NOU Freesia – kwiatowa woda perfumowana z lekką nutą orientu

➼ Nuty zapachowe

Nuta głowy: cytryna, bergamota, galbanum
Nuta serca: lilia, jaśmin, frezja, róża
Nuta bazy: piżmo, drzewo sandałowe, benzoin, bursztyn
Z pierwszym psiknięciem zapach uderza i jest intensywny. Później staje się bardziej spokojny i wyrafinowany. W blogosferze perfumy były opisywane jako niezwykle dziewczęce i orzeźwiające, więc było to dla mnie duże zaskoczenie. Odbiór zapachów jest jednak bardzo indywidualną kwestią. 
Dla mnie perfumy NOU Freesia są wyraziste, lekko słodkie z delikatną nutą orientu, bo wyczuwalne są akordy drzewa sandałowego i piżma. Mimo to zapach nie jest mdły i duszący. Dla mnie perfumy Nou Fressia są niezwykle zmysłowe i seksowne. To zapach kobiet z klasą, odważnych i pewnych siebie. 
NOU Freesia – kwiatowa woda perfumowana z lekką nutą orientu
Kolejnym plusem zapachu jest jego trwałość, bo utrzymuje się do 5-6 godzin. Chociaż pod koniec dnia na przedbiegach dłoni perfumy są wyczuwalne, a na ubraniach jeszcze następnego dnia. Używam ich codziennie, więc moje szaliki przesiąkły tym zapachem. 
Przyznam, że chętnie poznam inne zapachy NOU. Tym bardziej, że to nasza polska marka perfum.
Cena: 69,99 zł/50 ml
Dostępność: Hebe, Rossmann
Znacie zapachy NOU? 

10 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *