perfumy
Uroda

Perfumy – dlaczego je uwielbiam?

Uwielbiam perfumy, bo dodają pewności siebie i wdzięku. Bez nich nie wychodzę z domu. Uważam, że każda kobieta powinna mieć swój ulubiony zapach, dopasowany do swojej osobowości.

A dlaczego uwielbiam perfumy? Oto 4 powody: 
 
1. DODAJĄ PEWNOŚCI SIEBIE

To mój ulubiony powód. Orchidea i drewno sandałowe – to zapachy, którym przypisuje się moc dodawania pewności siebie. Nie wszyscy przepadają za takimi kompozycjami, ale ja je uwielbiam i to nie tylko na specjalne okazje, ale również do pracy.

2. SPRAWIAJĄ, ŻE ŁADNIE PACHNIEMY

Większości z nas wybierając kolejną buteleczkę swojego ulubionego zapachu przyświeca ten sam cel – chcemy roztaczać wokół siebie aromatyczną mgiełkę. Zawsze tak było i tak będzie. Zapach odgrywa w naszym życiu dużą rolę.

3. POPRAWIAJĄ NASTRÓJ

Przyjemne aromaty poprawiają nastrój, a niektóre działają też relaksująco. Niestety zapachy czasami mogą zaburzać naszą zdolność do trzeźwej oceny sytuacji. Takie praktyki stosowane są w naszych galeriach handlowych. Są firmy specjalizujące się w marketingu zapachowym, a my – choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy, jesteśmy wodzeni za nos. Jak wykazały różne badania, rozpylenie specjalnych kompozycji zapachowych sprawia, że chętniej sięgamy po portfel. Zadziwiające! 

4. BUDUJĄ IMAGE

Zapach to świetny sposób na dopełnienie ubrania oraz makijażu. Umiejętnie dobrany zapach, może stać się naszą wizytówką i możemy podkreślić swoją osobowość. Nie bez przyczyny romantyczkom polecane są zapachy kwiatowe, kobietom sukcesu aromaty szyprowe, a femme fatale nuty orientalne. Spryskując się ulubionym zapachem tworzymy swój własny styl i sposób na wyrażenie siebie.

♥ ♥ ♥
 
A jak jest u Was? Macie swoje ulubione perfumy? Używacie ich na co dzień?

Mam na imię Agnieszka i bardzo się cieszę, że udało Ci się trafić do mojego świata. Uwielbiam dobrą herbatę, koty i prostotę w każdej kwestii. A Ty co lubisz?

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.