przegląd miesiąca
Lifestyle

Przegląd miesiąca #4/2019

Tak, to już maj! Kwiecień za nami, więc żeby tradycji stało się zadość pora na podsumowanie minionego miesiąca.

 

Zrealizowałam

Długo zastanawiałam się nad przejściem na WordPressa z własną domeną i hostingiem. Mimo, iż mój blog jest mało popularny postanowiłam zainwestować w swoją twórczość. Do tej pory nie wiem, czy to dobra decyzja, ale kto nie ryzykuje, szampana nie pije. Postawiłam też na WordPressa z tego względu, że chciałabym nauczyć się jego obsługi i to może być bardzo przydatna wiedza. Mam nadzieję, że kolejny wpis ukaże się już na nowej stornie: www.aguagula.pl.

 

Obejrzałam

Powiedzmy sobie wszystko

Dramat, a zarazem komedia o czwórce rodzeństwa po przejściach. Wszyscy po śmierci ojca spotykają się w domu rodzinnym i na tydzień zamieszkują ze sobą pod jednym dachem. Będzie chaos, radość, smutek i przebaczenie. Nic niezwykłego, nic nadzwyczajnego, nic głębokiego, a mimo to ogląda się bardzo przyjemnie. Można się trochę wzruszyć i trochę uśmiechnąć.

 
 
 
The Highwaymen

Historia Bonnie i Clyde’a, ale ugryziona z zupełnie innej strony. Dwaj byli strażnicy Teksasu wracają z emerytury, aby pomóc w ujęciu najsłynniejszej pary przestępców w historii USA. Wiadomo co kto lubi, ale dla mnie film godny uwagi. Tak na margniecie, to nie wiedziałam, że Bonnie i Clyde mieli aż tylu fanów.

 

 

Uczyłam się

Radzić sobie ze stresem i bycia offline. Naprawdę dużo czasu marnujemy przeglądając chociażby social media. Bardzo doceniłam chwile offline i polecam Wam to samo. Mam też ambitne plany na kolejne miesiące. W końcu samorozwój jest bardzo ważny, aby poczuć się spełnionym.

 

Kupiłam

Wreszcie wyrobiłam sobie nowe okulary. Dzięki promocji -50% na drugie okulary, skusiłam się na przeciwsłoneczne korekcyjne z filtrem UV. Naprawdę duża różnica i przede wszystkim komfort nie do opisania. Zaczęłam się nawet zastanawiać jak mogłam do tej pory funkcjonować bez takich okularów w mega słoneczne dni.

Okulary i tak były dużym wydatkiem, ale na szczęście skorzystałam z dofinansowania z pracy i dzięki temu zafundowałam sobie też nowe buty, czarne lordsy w sklepie Deichmann – elegancja i klasyka w jednym.

Słuchałam

Swojej intuicji, która coraz głośniej krzyczy, że pora na zmiany. Nie jestem jeszcze pewna drogi zawodowej, którą powinnam podążyć, ale coraz bardziej staję się świadoma, a to już jakiś sukces.

 

Chciałabym

Sukcesywnie dążyć do celu, rozwijać się i cieszyć się każdą chwilą.

 

A Wam jak minął kwiecień? Coś ciekawego Was spotkało?

Mam na imię Agnieszka i bardzo się cieszę, że udało Ci się trafić do mojego świata. Uwielbiam dobrą herbatę, koty i prostotę w każdej kwestii. A Ty co lubisz?

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.