Przegląd miesiąca #5/2019
Lifestyle

Przegląd miesiąca #5/2019

Tak, to już czerwiec, więc aby tradycji stało się zadość, pora na podsumowanie minionego miesiąca. Niestety z lekkim opóźnieniem, ale to dlatego, że miałam ostatnio trochę na głowie i do tego jeszcze dopadł mnie ponury nastrój. No, ale koniec tego smęcenia i zapraszam na podsumowanie maja.

 

Zrealizowałam

Zabrałam się za swoje badania. Trochę z tym zwlekałam, ale poszłam po rozum do głowy. Teraz wiem, że za długo słuchałam innych, że pewnie za dużo jem, za mało ćwiczę i to dlatego przybieram na wadze. Jeśli czujemy, że coś jest nie tak, naprawdę warto posłuchać swojej intuicji. W końcu kto jak nie my znamy swoje ciało najlepiej.

 

Obejrzałam

Ten miesiąc był ubogi w ilości obejrzanych filmów. Już dawno nie byłam w kinie, więc z mężem wybraliśmy się na John Wick 3. Co mogę powiedzieć o tym filmie? Film akcji z dużą ilością pościgów i scen walki.

Uczyłam się 

W tym miesiącu bardzo dużo czytałam o insulinooporności. Po badaniach okazało się, że ten temat i mnie dotyczy. To w sumie dzięki swojemu uporowi, bo w końcu powiedziałam sobie basta i przestałam słuchać tzw. „dobrych rad”. Teraz wreszcie zaczynam rozumieć co się dzieje z moim ciałem.  

 

Kupiłam 

W tym miesiącu nie kupiłam nic dla siebie, oprócz zestawu badań. Ani jednego cucha, ani żadnego kosmetyku. Pod względem wydawania pieniędzy na pierdoły ten miesiąc był naprawdę oszczędny

 

Słuchałam 

Siebie i swojego ciała. To jest naprawdę ważne, aby wsłuchiwać się we własne ciało. To ono daje nam sygnały, czego potrzebujemy. Nie zawsze jednak umiemy je odczytać. Musimy zrozumieć co jest dla nas dobre i potrzebne. 

 

Chciałabym 

Aby moja zła passa się odwróciła. Od początku roku mam pod górkę, ale starałam się odczuwać radość z małych rzeczy. Niestety coraz częściej zaczyna mnie dopadać posępny nastrój. Wiem, że jestem za bardzo krytyczna w stosunku do siebie i naprawdę chciałabym zacząć doceniać swoje dobre cechy. Wiem, że muszę nad tym porządnie popracować. 

 

A Wam jak minął maj? Coś ciekawego Was spotkało? 

Mam na imię Agnieszka i bardzo się cieszę, że udało Ci się trafić do mojego świata. Uwielbiam dobrą herbatę, koty i prostotę w każdej kwestii. A Ty co lubisz?

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.