Lifestyle

Ulubieńcy #12/2017

 
Dzisiaj pora na ulubieńców grudnia. Nie muszę Wam mówić, że Iskierka jest na pierwszym miejscu. Co prawda zamieszkała u nas dopiero pod koniec miesiąca, ale jest naszym oczkiem w głowie. Jestem bardzo szczęśliwa, że wreszcie zdecydowaliśmy się na adopcję kota. Oprócz Iskierki to znalazło się jeszcze kilka pozycji grudniowych ulubieńców. 
 

1. Złoty Naszyjnik Apart 

 
Od dawna marzyła mi się celebrytka, ale zawsze zwlekałam z kupnem. Wzięłam udział w konkursie „Zatrzymaj chwile z Apart” na blogu Fashionable i udało mi się wygrać uroczy naszyjnik. Były małe perturbacje z dotarciem przesyłki, ale akurat przed samymi świętami dotarł. Naszyjniki były wysyłane losowo.   
 

2. Łańcuch świetlny z Home&You 

 
Pod choinką znalazłam m.in. łańcuch świetlny, który świetnie sprawdza się w naszej sypialni wieczorami. Delikatnie oświetla pomieszczenie i nadaje fajny klimat. 
 

3. Make Photography Easier

 
Kolejny świąteczny prezent. Bardzo fajnie napisany poradnik Kasi Tusk, w którym zdradza swoje sposoby na robienie ładnych zdjęć. Świetne fotografie i przydatne rady, z których niebawem na pewno skorzystam. Szybko się czyta i wciąga. Tak na marginesie dodam, że nawet Iskierka zainteresowała się tą książką 🙂
 

4. Jak być paryżanką w Polsce

 
Kolejny poradnik, który tym razem sama sobie sprezentowałam. Wiele ciekawych rad można w nim znaleźć, ale po co się powtarzać, skoro już o nim pisałam TUTAJ.  
 

5. Bepanthen Sensiderm Krem

 
Okres zimowy to jest czas przeziębień i kataru. A wiadomo jak jest katar to i podrażniony nos. Krem Bepanthen Sensiderm idealnie się sprawdził do nawilżania skrzydełek nosa. Dzięki temu nie męczyłam się z suchymi skórkami, które bardzo nieestetyczne wyglądają.  
 
♥ ♥ ♥ 
 
 Dajcie znać co nalazło się na waszej liście ulubieńców grudnia. 
 
 

Mam na imię Agnieszka i bardzo się cieszę, że udało Ci się trafić do mojego świata. Uwielbiam dobrą herbatę, koty i prostotę w każdej kwestii. A Ty co lubisz?

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.