Lifestyle

Ulubieńcy #9/2017

Wrzesień
w tym roku strasznie szybko dobiegł końca. Mam nawet wrażenie jakby
przeleciał mi przez palce. W weekend byłam lekko niedysponowana, dlatego
dzisiaj spóźniony wpis ze swoimi ulubieńcami miesiąca.

Calvin Klein Euphoria
Zrobiło się chłodniej i słońce świeci nie tak intensywnie jak latem, dlatego odstawiłam mgiełki zapachowe i wróciłam do swoich ulubionych perfum. Uważam, że ten zapach jest nieziemski i mega kobiecy.

Szary kardigan
Od jakiegoś czasu szary kardigan bardzo często mi towarzyszy. Lubię wygodne stylizacje i elementy garderoby, które pasują praktycznie do wszystkich ubrań w mojej szafie.

Regał w sypialni
Od dłuższego czasu nie miałam pomysłu na ścianę za naszymi biurkami. Z mężem dużo czasu spędzamy przy laptopach dlatego uparł się, że chce mieć swoje biurko. No cóż mieszkanie mamy dwupokojowe dlatego w sypialni wydzieliliśmy strefę mini biura. Wiem, że w sypialnia powinna być azylem relaksu i snu, ale coś za coś. Skoro nie mamy większego mieszkania to padło na sypialnię. Z tym regałem to teraz nawet fajnie wygląda i jest przede wszystkim praktycznie. Wcześniej drukarka stała na małej szafce przemalowanej na biało, ale nie było to wygodne rozwiązanie. Uważam, że to była dobra decyzja.Jogurty SKYR z Biedronki
Sieć sklepów Biedronka wprowadziła do oferty skyr, czyli jogurt typu islandzkiego. Od pierwszej łyżeczki polubiłam ten rodzaj jogurtu. Skyr można kupić w wielu wersjach smakowych. Ja osobiście uwielbiam je wszystkie, a szczególnie te owocowe i uważam, że jest to świetny pomysł na sycącą przekąskę. Naturalny skyr świetnie nadaje się również jako dodatek do sałatek, surówek, czy moich ukochanych pomidorów na które niestety sezon mija.


Rozgrzewająca herbata
Trzeba przyznać, że wrzesień nas nie rozpieszczał i bardzo szybko zrobiło się chłodno. Dlatego bardzo szybko wróciłam do swoich ulubionych herbat. Lubię taką gorącą i aromatyczną herbatę z cytrusami i goździkami lub owocową z ulubioną konfiturą.
♥ ♥ ♥

To byłby koniec moich wrześniowych ulubieńców. A co podbiło Wasze serca w tym miesiącu?

Mam na imię Agnieszka i bardzo się cieszę, że udało Ci się trafić do mojego świata. Uwielbiam dobrą herbatę, koty i prostotę w każdej kwestii. A Ty co lubisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.