prezenty na walentynki
Poradnik

Walentynki – 5 pomysłów na prezenty

prezenty na walentynki
Kwiaty, czekoladki, biżuteria, bielizna – to jest najczęściej spotykana forma prezentów walentynkowych. A co jeśli chcemy zaskoczyć swoją drugą połówkę? Nie wszyscy lubią robić wypady na miasto w walentynki. Co jeśli wolimy ciszę, spój i nie przepadamy za kłębiącym się tłumem ludzi?  
 

O ile mężczyźni mają trochę większe pole manewru, o tyle my kobiety jesteśmy w lekkim potrzasku. Jakoś nie wyobrażam sobie kobiety, która kupowałaby swojemu ukochanemu bukiet róż. Dlatego też kwiaty, najczęściej wymieniamy na alkohol. Ale nadal to swego rodzaju standardowe rozwiązanie.

Oto 5 propozycji prezentów, które mam nadzieję Was zainspirują. Prezenty z okazji walentynek mogą być jak najbardziej symboliczne i stanowić przedmioty codziennego użytku. Pamiętaj, że tak naprawdę liczy się pamięć i wspólnie spędzony czas. 

 

➼ Bilet do teatru, kina, na mecz, koncert 

 
Nie zawsze mamy ochotę w ten dzień pchać się w dzikie tłumy. Takie wyjście możemy zawsze trochę odwlec w czasie i po prostu wręczyć naszemu wybrankowi bilet np. na koncert ulubionego zespołu. Oczywiście wskazane byłoby, aby to było wspólne wyjście, a nie bilet tylko dla jednej osoby. 
 

 Poczta czekoladowa i czekoladowy telegram 

 
Do niedawna nawet nie wiedziałam, że takie coś istnieje. Wiedziałam, że jest poczta kwiatowa, ale że czekoladowa?! Człowiek jednak uczy się całe życie. Ciekawy sposób na prezent, bo zamiast klasycznych czekoladek, można wysłać telegram złożony z czekoladowych kostek, na których jest napisana nasza wiadomość. Oczywiście im więcej kostek tym wyższa cena. Na pewno ucieszyłabym się z takiego prezentu. Dość, że oryginalny to jeszcze jaki smaczny. 
 

➼ Wspólny kurs tańca 

 

Sprytny pomysł na prezent, bo nie dość, że twoja połówka nauczy się tańczyć, to jeszcze w ciekawy sposób spędzicie wspólnie czas. Możecie ćwiczyć podstawowe kroki, albo pójść o krok dalej i nauczyć się np. zmysłowej rumby. Wszystko zależy od Was. 

 

➼ Masaż dla dwojga 

 
Kto nie lubi masażu, zwłaszcza takiego relaksującego?! Można wybrać się na masaż dla dwojga do profesjonalisty. Na walentynki pojawiają się specjalne promocje i z powodzeniem można kupić taki voucher w okazyjnej cenie. Jeśli jednak wolimy domowe zacisze, to takie mini SPA możecie też urządzić w waszej sypialni. Wystarczy kupić ulubiony olejek do ciała, przygasić światło, zapalić świece i romantyczny nastrój gotowy.
 

➼ Karnet na siłownię dla dwojga 

 

Na walentynki możemy również wręczyć prezent z kategorii fit. Jednak co to tego typu prezentów musimy być ostrożni, aby nie urazić drugiej osoby. Jeśli jednak od dłuższego czasu planujecie wyjście na siłownię, ale brakuje Wam motywacji, to strzał w dziesiątkę. Taki wspólny trening nie dość, że daje większą motywację to jeszcze pomaga wzmocnić relacje między partnerami.

Świętujecie Walentynki? Może podzielicie się swoimi pomysłami na prezenty dla swoich ukochanych? 
 

Mam na imię Agnieszka i bardzo się cieszę, że udało Ci się trafić do mojego świata. Uwielbiam dobrą herbatę, koty i prostotę w każdej kwestii. A Ty co lubisz?

17 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.