wiosenna checklista
Lifestyle

Wiosenna checklista

Hurra! Dzisiaj pierwszy dzień wiosny – najfajniejsza i moja ulubiona pora roku! To idealny moment, aby spisać sobie listę rzeczy typowo wiosennych, które chcielibyśmy zrobić. Z każdym rokiem staram się w pełni korzystać z każdego dnia, bo wiem, jak szybko wiosna przechodzi. 
 
#1 Zrobić porządek w szafie 
Nie wiem jak to jest u Was, ale pod koniec zimy mam już dosyć zimowych ubrań. W marcu zabieram się zawsze za porządki w swojej szafie. Dzięki temu wiem, co będę musiała dokupić na wiosenno-letni sezon.
 
#2 Odświeżyć mieszkanie
Perfekcyjną panią domu to ja nie jestem, ale lubię kiedy w mieszkaniu panuje porządek i pachnie świeżością. Dlatego na przywitanie wiosny zaczynam od wyprania firan i umycia okien. Wyciągam kolorowe koce i poduszki, pościel zmieniam na bardziej wiosenną i od razu czuć w mieszkaniu powiew wiosny. 
 
#3 Wybrać się na długi spacer 
Pierwsze krokusy i radosny śpiew ptaków potrafią naprawdę zachwycić. Taki spacer w poszukiwaniu wiosny naprawdę potrafi zrelaksować i dodać skrzydeł do dalszego działania. 
 
#2 Kupić żółte kwiaty
Uwielbiam żonkile i tulipany, zwłaszcza żółte, to dla mnie symbol wiosny. Dzięki żywym kwiatom dom od razu nabiera życia i wiosennego klimatu. 
wiosenna checklista
#5 Kupić wiosenny element garderoby 
Kurtka w pastelowych kolorach lub apaszka z kwiatowym motywem. Z powiewem wiosny fajnie do szafy wprowadzić coś nowego. Ot, taka kobieca fantazja. 
 
#6 Zrobić energetyczny koktajl 
Aby lepiej znieść przesilenie wiosenne warto dodać sobie energii. Porządny zastrzyk witamin w ciągu dnia może zdziałać cuda. Jest to również świetna propozycja na wiosenne śniadanie.
 
#7 Przeczytać coś lekkiego
Tak  dla przyjemności, warto sięgnąć po coś lekkiego. Ostatnio nabrałam ochoty na jakąś lekką komedię kryminalną.  
 
 
A Wy jakie macie pomysły na wiosnę?

Mam na imię Agnieszka i bardzo się cieszę, że udało Ci się trafić do mojego świata. Uwielbiam dobrą herbatę, koty i prostotę w każdej kwestii. A Ty co lubisz?

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.