zawieszki na alkohol
Ślub

Zawieszki na alkohol i śmieszne teksty

zawieszki na alkohol

Zawieszki na alkohol nie tylko mogą być ozdobą wesela, ale też zabawne. Warto zastanowić się, czy nie chcemy wykonać ich samemu. Uważam, że to świetny pomysł zwłaszcza, gdy wspólnie robimy takie zawieszki. Ile przy tym radości i satysfakcji. Początkowo mieliśmy mieć zawieszki kolorystycznie dopasowane do wystroju sali weselnej, bez żadnego tekstu. Jednak mój mąż chciał mieć również coś z przysłowiowym jajem. Dlatego postanowiliśmy, że będziemy mieli dwie formy zawieszek, czyli zwykłe i z zabawnymi tekstami. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do tego pomysłu. Widząc jednak reakcję gości uważam, że to był dobry pomysł.  

Forma zawieszek zależy od naszej inwencji twórczej. Nie muszą być prostokątne, ale mogą być też okrągłe. Możemy je zaczepić o szyjkę butelki dzięki wstążeczce albo sznurkowi. To wszystko zależy tylko od nas.

jak zrobić zawieszki z poczuciem humoru

My wybraliśmy prostokątne i nie bawiliśmy się w wstążeczki. Kupiliśmy papier ozdobny i zawieszki zostały tak wycięte, aby bezpośrednio umieścić je na szyjce butelki.

Pamiętajmy zatem, że zawieszki na wódkę nie tylko mogą stanowić piękną ozdobę zwykłej butelki, ale też być nietuzinkowe i zabawne. W końcu wesele to nie stypa.

Jeśli podoba Wam się pomysł i chcecie, aby pojawiły się na mojej stronie projekty gotowych zawieszek do pobrania napiszcie w komentarzu lub wyślijcie wiadomość.

Pozdrawiam 

Mam na imię Agnieszka i bardzo się cieszę, że udało Ci się trafić do mojego świata. Uwielbiam dobrą herbatę, koty i prostotę w każdej kwestii. A Ty co lubisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.